Przeskocz do treści

Konkurs na plakat, grafikę, komiks… „Eko-bohaterowie, jak Ty możesz pomóc swojej planecie?”

Drodzy Uczniowie!

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku zaprasza uczniów szkół podstawowych z województwa pomorskiego do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym kryzysu klimatycznego i ochrony środowiska. Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w konkursie powinni przesłać swoją pracę konkursową w formie plakatu lub grafiki do Ośrodka. Prace konkursowe można dostarczać zarówno osobiście, pocztą oraz, w przypadku grafiki multimedialnej, e-mailem.

Konkurs odbywa się pod tytułem:

„Eko-bohaterowie, jak Ty możesz pomóc swojej planecie?"

Pracę należy przesłać na adres: miroslawawarmowska@gmail.com lub dostarczyć do szkoły, do sekretariatu do 10 maja 2021 r.

Regulamin konkursu oraz wymagane zgody znajdują się w załącznikach:

Regulamin_konkursu - Eko bohaterowie
Informacja dot. RODO - Eko bohaterowie
Zgłoszenie do konkursu - Eko bohaterowie
Zgoda rodzica lub opiekuna na udział w konkursie Eko bohaterowie